Prodej


Vše vypsané primárně vyměním.

Momentálně nic

Jam Session na DS 100,-
FIFA 06 na DS 100,-
Littlest Pet Shop Friends Beach (ruplá krabička) - 120,-
Nintendogs (bez manuálu) - 120,-

DS pouze cartridge:
Viva Pinata 100,-
Need for Speed Underground 2 100,-
Littles Pet Shop 100,-
Pokémon Ranger 200,-

Zde prodávám svoje přebytky. Obvykle se k nim dostanu, když kupuji v aukci větší množství her s konzolí. Nebo druhou možností je, že záměrně koupím kompletní hru, kterou již vlastním jako cartridge.
Předně bych chtěl říci, že tento prodej neuskutečňuji za účelem zisku. Je to logický a nevyhnutelný krok každého sběratele, který už nasbíral větší množství her. I přesto jsem se už setkal s nářky několika lidí, kteří ode mě odmítli koupit hry jen z toho důvodu, že jsem prachsprostý překupník, který na tom asi rejžuje prachy nebo, co. (Měl jsem na inzertním webu inzerát na výkup a zároveň jsem prodával asi 5 her a konzoli NES s prodejní cenou do 2000. Prostě částka, která by i při 100% marži neuživila měsíšně ani mýho psa).
A proč kupuji radši ve větším množství?
1) předně je to vždy levnější, než koupit individuální hru.
2) na Aukru velmi těžko domluvíte štěpení prodeje.
3) v inzerci to sice domluvíte, ale prodejce spíš osolí cenu, protože na poštu pak musí víckrát.
4) při více hrách se poštovné poměrně rozdělí na každý kus
5) a konečně proč taky ne, že. Jen ať si uplakánci plačou.

A teď k cenám. Je možné, že se vám budou zdát trošku vyšší, než za kolik vykupuji. To se vám nezdá. Je to zřejmé zejména z poštovného, přece nekoupím hru, kterou již mám a pak ji neprodám za stejnou cenu. To bych tratil poštovné jen tak zbůhdarma. A tak blbej zase nejsem. S prodejem nespěchám, vždy se nakonec najde někdo, kdo má zájem. Ceny jsou totiž oproti ebayi a některým aukro prodejcům velmi rozumné.


kontakt: mik.hrazda@seznam.cz2 komentáře: